Özel Yazılım İçin Teklif Alın

Kendinize özel Yazılım Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

PHP, HTML, CSS, JS, JQUERY, BOOTSTRAP gibi yazılım ve yazılıma yardımcı kaynakları kullanarak istediğiniz gibi scriptler, otomasyon sistemleri, web siteleri hazırlayabiliriz. Yapmanız gereken aklınızdakini paylaşmak. Siz hayal edin biz yapalım.

Özel yazılım yapma işlemi nasıl işler?

Öncelik olarak fiyat konusunun net olması ve yazılım projesinin ilerleyen kısımlarında sorun yaşanmaması için en başta ne kadar detaylı ve düzenli bir şekilde kafanızdaki projeyi anlatırsanız sorunsuz bir şekilde istediğiniz sistemi yapabiliriz.

1) Kafanızda tam olarak nasıl bir sistem istediğinizi canlandırın.

2) 1 adet Word, TXT, Excel veya PDF dosyasında, nasıl bir proje istediğinizi yazın ekleme imkanınız varsa örnek site veya görsel ekleyin. 

3) Mail ile, destek bileti üzerinden veya canlı destek üzerinden bize gönderin ve detayları konuşmaya başlayalım.

Ne Yapmanız Veya Yapmamanız Gerekiyor?

1) Site linki verip bu sitenin birebir aynısını istiyorum derseniz isteğiniz dikkate alınmaz.

2) Örneğin "sipariş eklemek istiyorum fiyatı nedir" derseniz fiyat verilmez bunun yerine "Sipariş ekleme sayfası olacak içerisinde sipariş başlığı, müşteri isim soy isim yazma alanı, resim yükleme alanı vs... olacak" şeklinde istediğiniz sayfada ki istediğiniz alanları belirtmeniz gerekiyor. 

3) Müşteri ekleme sayfası istiyorum içerisinde şu şu alanlar olacak, sipariş ekleme sayfası istiyorum içerisinde şu şu alanlar olacak şeklinde isteklerinizi detaylı bir şekilde hazırlamanız gerekiyor.

4) Uzak bağlantı işlemi yapmıyoruz, isteklerinizi yazılı olarak iletmeniz gerekiyor.

Bu işlemleri yaptıktan sonra bize yukarıda belirtilen yollarla ulaşabilir ve istediğiniz yazılımı yaptırabilirsiniz. Özel yazılım yaptıran veya var olan yazılımda düzenleme yaptıran herkes Web Sitemizde bulunan iptal iade şartları, mesafeli satış sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Sık Sorulan Sorular
Abone Ol Yeni Ürün Yayınlanınca Mail Gelsin