Kullanıcı Sorumlulukları

Bu gizlilik politikası ile sitemiz  üzerinden kullanıcıların NevzatHan.Com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir. Bu gizlilik politikasını değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri burada yayınlayacağız. Değişiklikleri gözden geçirmek için web sitemizi periyodik olarak ziyaret etmelisiniz

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Firmamız kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

Firmamız, kişisel bilgilerin ve Firma kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Firma bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Firmamız tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Firmamızın bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Firmamız haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Firmamız tarafından da güncellenebilecektir.

Firmamız, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Firma tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

Firma kullanıcının yazılım kurulum işlemi için ilettiği bilgileri kullanarak kurulum yaptığında iletilen bilgilere ait olan hizmette oluşabilecek herhangi bir problemden sorundan sorumlu değildir. Kullanıcı verdiği hosting/sunucu ve kişisel bilgilerin doğru olduğunu, kendisine ait olduğunu ve Firma bilgileri verilen sistemlerde oluşabilecek herhangi problemde sorumluluk kabul etmeyeceğini kabul eder ve onaylar.

Firma ürünlerin fiyatlarını istediği zaman istediği şekilde değiştirme hakkına ve istediği kullanıcılarına ücreti farklı bildirme hakkına sahiptir.

Tarafımıza yapılacak küfür, hakaret, küçümseyici cümleler vb. içeren söylemleri barındıran mesajların destek sistemimiz, canlı destek, Whatsapp veya e-mail aracılığı ile tarafımıza gönderilmesi, sosyal medya ve benzeri platformlarda marka değerini düşürecek derecede yapılacak yorumlarda ilgili müşterinin hesabının ve üyeliğinin veya tüm hizmetlerinin veya kısmi hizmetlerinin durdurulması veya askıya alınması hakkı saklı tutulur.

nevzathan.com internet sitesini ziyaret eden, sipariş oluşturan ve Whatsapp sipariş ve destek hattı (0507 937 88 SıfırBir) üzerinden sipariş oluşturan her kullanıcı, Firma gizlilik politikası, iptal iade şartlarımesafeli satış sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Sık Sorulan Sorular
Abone Ol Yeni Ürün Yayınlanınca Mail Gelsin