1 WHAFF Rewards İle Günde 50 Tl Kazanabilirsiniz | NevzatHan.Com

WHAFF Rewards İle Günde 50 Tl Kazanabilirsiniz

PARA KAZAN 24 Ocak 2017 - 12:31 616 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

WHAFF Rewards İle Günde 50 Tl Kazanabilirsiniz

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Whaff Rewards adlı android uygulamayı tanıtıcağım. uygulama çok kolay kazandırıyor ve çok yüksek paralar kazanma şansınız var.Öncelikle nasıl kazandırdığı hakkında kısa bilgi veriyim. uygulamanın size sunduğu diğer uygulamaları indirerek veya video izliyerek Facebook arkadaş davet ederek çok yüksek meblalarda para kazanabiliyosunuz.

Öncelikle Kurulumla Başlıyalım.
Sizin yapmanız gerekenler sadece; 
1) Play Storeden WHAFF Rewards İndirmek. 
2) Facebook hesabınız ile giriş yapmak isterseniz sahte hesapla giriş yapın.site güvenilirdir. 
3) İnvite KOD Yerine GF43487 Yazarsanız kayıt olur olmaz para ile başlarsınız.(Bu kod sayesinde giriş yaptınızda Hem siz hem ben para kazanırım.) 
4) Artık kazanmaya hazırsınız.Oturdugunuz yerden keyfini çıkartın. 

Para Kazanma Yolları ;
1)Premium Picks:Bu kısımda genelde bir oyun verilir ve sizden günde 5 dk bu oyunu oynamanız falan istenir. Bu isteği yerine getirirseniz belli bir miktar para kazanırsınız. Ayrıca oyunu silmezseniz de gün başına belli bir miktar para kazanırsınız. 

2)Whaff Picks: Burada da google play'den seçilmiş oyunlar verilir bunları indirirseniz ne kadar kazanacağınız altında yazar. Bu oyunları indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra bildirimlere paranızın geldiğine dair bir bildirim gelecektir. Geldikten sonra oyunu silebilirsiniz.

3)Other Picks: Bu kısımda 4 adet farklı şirketin yaptığı reklamlardan sizden istenen şeyi yaparak para kazanabiliriz. Genelde anket doldurma, küçük oyunlar indirme vb. şeyler istenir. 

4)Ayrıca uygulamanın facebook sayfasını beğenerek, google play sayfasında oy vererek, facebook arkadaşlarımızı davet ederek, ve ana menüde en sol kısma gelip "friends invite" kısmından kendi kodumuzu alıp uygulamaya yeni başlayanların girmesi için kodumuzu vererek para toplayabiliriz. Hemen unutmadan söyleyeyim, eğer benim sayemde bu uygulamayı kullanmaya başladıysanız girişte referans kodu kısmına GF43487 yazarsanız memnun olurum. Hem siz hem de ben 0,30 $ kazanmış olacağız.

ÖDEME YÖNTEMLERİ;
1-İTUNES 
2-GOOGLE PLAY CARD 
3-STEAM
4-LEAGUE OF LEGENDS 
5-PLAYSTATİON 
6-AMAZON 
7-FACEBOOK
8-MİNECRAFT
9-BLİZZARD
10-SKRİLL
11-PAYPAL

ÖDEME KANITI:

ARKADAŞLAR REFARANSIM İLE ÜYE OLURSANIZ SEVİNİRİM 2 TARAFTA KAZANIR.. Referans KOD : GF43487

BOL KAZANÇLAR…Nevzat
nevzathan01@hotmail.com

Webmaster | Sosyal Medya Uzmanı | Haber ve Medya Yöneticisi | Wordpress Developer | İyi Aile Babası | ♠♠ Amaçları Olmayan İnsanlar Amaçları Olan İnsanların Araçları Olurlar ♠♠

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP