1 Facebook'da Profil Ve Sayfa Doğrulama Nasıl Yapılır ? | NevzatHan.Com

Facebook’da Profil Ve Sayfa Doğrulama Nasıl Yapılır ?

Facebook 13 Mart 2017 - 15:30 617 KEZ OKUNDU 0 YORUM YAPILDI

Facebook’da Profil Ve Sayfa Doğrulama Nasıl Yapılır ?

Merhaba dostlar bu makalemizde sizlere Facebook profil ve sayfa doğurulamanın nasıl  yapılacağından bahsedeceğim oldukça basit bir işlem ve güncel bir işlemdir:)

GEREKLİ ARAÇLAR!

İşlemi gerçekleştirmek için araç gereçlere ihtiyacımız var bunları aşağa listeledim ve ayrıyetten indirme linklerinide koydum 🙂

İsterseniz ZenMate indirebilir isterseniz başka bir Vpn eklentisinide kullanabilirsiniz size tercihim ZenMatettir.

ZENMATE KURULUMU

ZenMate

ZenMate kullanımını bilmiyorsanız aşağadaki kısımdan okuyabilirsiniz eğer bir sorun yaşıyor ise yorumlarda belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

 1. Kurulum bittikten sonra karşınıza bir pencere gelecek.
 2. Security is just  one click away yazan ekranda Enter your eMail address yazan bölüme email adresinizi yazın ve Get Secured Now butonuna tıklayın.
 3. Great! Yazan ekranda sizin için bir parola oluşturulmuştur. Dilerseniz parolayı değiştirebilirsiniz veya değiştirmeden Got It! butonuna basabilirsiniz. Bu parola şifreleme işlemlerinde kullanılacaktır. Aklınızda tutmanız gerekmiyor.
 4. Ve bu işlemlerden sonra ZenMate kullanıma hazır bir şekilde olucaktır.

BAŞVURU YAPIMI

Mark

 1. Üstteki ZenMate kurulumunu gerçekleştirdikten sonra. Üst sağ kısımdan yani kapatma iconlarının altındaki ZenMate iconuna basın ve location bölümünden Almanya ülkesini seçin.
 2. Ve sonrasında yeni bir mail oluşturun bu maili oluşturmak için (Buraya Tıklayın)
 3. Mail oluşturma ekranına geldiğinde kendi bilgilerinize göre doldurun fakat Ülkeyi Almanya olarak seçin şehir farketmeyecektir.
 4. Hesabınızı oluşturduktan sonra yeni facebook hesabınızı oluşturun oluşturmak için (Buraya Tıklayın)
 5. Facebook hesabınızı oluştururken dikkat etmeniz gereken şey Ülkedir ülkeyi Almanya yapın ve hesap oluşturma işlemini tamamlayın.
 6. Hesabınızı oluşturduktan sonra yandaki linke tıklayın. (Buraya Tıklayın)
 7. Linke tıkladıktan sonra aşağdaki resimdeki gibi bir ekran açılacak.
 8. facebook-onaylama
 9. Oradaki bölümlerü uygunca doldurun Doğurulama türüne doğurulayacak sayfanızı veya profilinizi seçin bu bölüm tamamen sizin seçiminize kalmış, sayfa seçecekseniz aşağdaki sayfa seç butonuna tıklayın ve onaylacak sayfanızı oradan seçin. Aynı şekilde profilinizi onaylacaksanız profil linkisinizi aşağdaki metin bölümüne yapıştırın, buraları uygun bir şekilde tamamladıktan sonra  kimlik fotoğrafınızı aşağa kısıma yerleştirin yani “Bir devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraf kimlik” yerinin altına kimlik fotoğrafınızı ekleyin fakat kimliğinizin hem önünü hemde arkasını çekerek oraya koyun ve bu işlemlerini yaptıktan sonra Resmi internet sitenizi girin.
 • Önemli Not: Göndereceğiniz başvuruyu 1 kere değil ardarda sürekli gönderin bu işlemi aynı hesap üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmekte.

Makalemizi tamamen okuduğunuz için teşekkür ederiz umarım işinize yaramıştır, küçük not olarak şunuda düşmem gerektiğini düşündüm bazı arkadaşlar sizin facebook hesabınız neden onaylanmadı diye bir kaç soru gelmekte bu soruyu şöyle yanıtlayabilirim arkadaşlar. Ben başvuru formunu nasıl göndereceğinizi yani o formu nasıl açacağınızdan bahsettim ve üstüne başvuru gönderdim fakat Facbook’tan herhangi bir geri dönüş yapılmadı..

 

Kaynak : https://www.basimdakisorun.com/2016/07/facebook-profil-sayfa-dogurulama-2017


ETİKETLER:

Nevzat
nevzathan01@hotmail.com

Webmaster | Sosyal Medya Uzmanı | Haber ve Medya Yöneticisi | Wordpress Developer | İyi Aile Babası | ♠♠ Amaçları Olmayan İnsanlar Amaçları Olan İnsanların Araçları Olurlar ♠♠

BU KONULAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2017 Facebook Sınırsız Sayfa İsmi Değiştirme

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımızda ” Facebook Sayfa Adı Değiştirme (Sınırsız) ” anlatacağız. Haydi başl...

WordPress Facebook İle Giriş Nasıl Yapılır?

Öncelikle merhaba, son dönem de oldukça gündem de olan facebook ile birlikte t&...

Suriyeli Sığınmacı Facebook’a dava açtı!

Almanya Başbakanı Angela Merkel ile çekindiği bir fotoğraf yüzünden başına gelmedik ...

BU MAKALEYE YORUM YAP

BU YAZIYA YORUM YAP